Tikslumas, kokybė ir patirtis

Išskirtinumas

Įvairiose pramonės srityse dažnai naudojamos detalės pagamintos iš lakštinių medžiagų. Tos medžiagos – tai įvairaus storio lapai iš įvairaus plastiko, faneros, MDF, OSB, aliuminio. Tradiciniu frezavimo būdu gaminti tai dažnai neįmanoma dėl didelių gabaritų ar tvirtinimo sudėtingumo arba dėl ekonominių išskaičiavimų.
Tokių detalių gamybai naudojamos CNC portalinės frezavimo staklės su vakuuminiu stalu. Ant stalo (stalo ilgis gali siekti 6 metrus) dedamas lakštas, jis vakuuminiu būdu pritraukiamas prie stalo ir pagal sudarytą programą vyksta frezavimas (išpjovimas). Detalėse galimas ir įvairių išėmų, įgilinimų, didelių kiaurymių frezavimas, galimas gręžimas, sriegimas. Pjovimo įrankis aušinamas emulsijos debesėlio pagalba. Dėl šios priežasties negalimas kietų medžiagų (plienų) frezavimas-nepakankamas įrankio aušimas.
Taip gaminamos įvairios prietaisų panelės, flanšai, sienelės, dangčiai, reklaminės raidės, surenkami baldai, lentynos, dekoro elementai.

ELMER

– Matant netradicinio frezavimo paklausą, 2007 metais buvo įkurta bendrovė ,,ELMER“, kuri šią paslaugą teikia ir šiandien.
– 2019 metais buvo įdiegta aliuminio rankinė anodavimo linija teikia aliuminio juodo, bespalvio ir spalvoto aliuminio padengimo paslaugą.
– Šiuo metu ,,ELMER" teikia mechaninio lakštinių medžiagų apdirbimo ir aliuminio anodavimo paslaugas.

Bendradarbiaukime!